Teknoloji

Steam Türkiye’de Haftanın En Çok Satanlar: Yallah Driver Yallah!

Steam’de haftanın en çok satan oyunları açıklandı. Türk oyuncular olarak Steam’de en çok hangi oyunları istediğimiz ortaya çıktı. Tabloya göre eski bir dost hepimizi şaşırtmak için dönmüş.

1. CS:GO bir gün birinciliği kaybettiğinde ana haber bu olacak.

Çünkü oyun aylardır listenin en üst basamağını çiziyor. Oynaması tamamen ücretsiz olan CS:GO’nun yerini çok yakında Counter-Strike 2 alacak. Counter-Strike 2 yaz aylarında çıkış yapacak.

2. Bu oyunla net bir aşk-nefret ilişkimiz var.

Steam’de ‘karışık’ incelemelere sahip olan FIFA 23, haftalardır listenin en üst sıralarında yer almaya devam ediyor. Oyuncular olarak bu oyunun eksikliklerinin farkında olsak da onsuz yapamayız. Yüzde 70 indirimle 209,99 TL’ye düşmüş olması da tabii ki büyük etken.

3. Efsane geri döndü!

Milli terapimiz Euro Truck Simulator son düzlüğe Arap atı gibi çıktı. Aldığı büyük artışla bir anda fiyatını 149 TL’ye çıkaran oyunumuz bu hafta 9 basamak yükselerek 3. sırada yer aldı.

5. Call of Duty olmayan bir liste var mı? İmkansız!

Çıkışıyla oyun dünyasını sallayan eskimeyen Call of Duty serisinin son halkası Modern Warfare II çıkalı neredeyse bir yıl oldu ancak oyun yine de ilk beşten kolay kolay inmiyor.

Listenin geri kalanı burada.

  • Elder Scrolls Çevrimiçi

  • atomik kalp

  • Apex Efsaneleri

  • pas

  • Kader 2

bozcaadahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu