Teknoloji

Hepsiburada’da Apple Günlerine Özel Fırsatlar

Hepsiburada teknoloji çalışmalarında fırsatlar sunmaya devam ediyor. 12-13 Haziran ortasında teknoloji tutkunlarını Apple ürünlerinde %5 net indirim fırsatı bekliyor.

Hepsiburada, ünlü teknoloji markalarında fırsatlar sunmaya devam ediyor. Teknoloji devi Apple’ın çalışmalarındaki fırsatlar ve tanınmış teknoloji markalarının birçok yeni çalışması, teknolojiyi yakından takip edenler için Hepsiburada’da kullanıcılarını bekliyor. Hepsiburada’nın 12-13 Haziran tarihleri ​​arasında seçili Apple ürünlerinde sunduğu sepette %5 net indirim kampanyası ile eserlere Hepsiburada’dan avantajlı bir şekilde ulaşılabiliyor. Kampanya, belirli Apple ürünlerinde 12 Haziran 10:00 ile 13 Haziran 23:59 arasında geçerli olacaktır. iPhone, Apple Watch, Airpods, iPad ve Mac ürün setleri indirimli fiyat avantajlarıyla Hepsiburada’da teknoloji tutkunlarını bekliyor.

Apple, eserlerini Hepsiburada’dan alacak kullanıcılarına alışveriş kredisi ile taksit imkanı da sunuyor. Kart limitini kullanmak istemeyen kullanıcılar ise Hepsiburada limiti ile Hepsipay üzerinden taksitli olarak bireysel tarifelerle eser satın alabiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

altinovahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu