Haber

Kerimcan Durmaz’ın Arkadaşı Samet Liçina Saçlarıyla Gülseren Budayıcıoğlu’na Benzetilince Ne Oldu?

Kerimcan Durmaz’ın arkadaşı sosyal medya fenomeni Samet Liçina, son dönemde çılgın itirafları ve sıra dışı üslubuyla gündemde. Estetik bağımlısı olduğunu itiraf eden Liçina, sosyal medyada çok fazla dedikoduya konu oldu. Twitter’da @uguremrebgtas isimli kullanıcı Liçina’yı ülseri olan Budayıcıoğlu’na benzetti. Elbette bu yazı alay konusu olmadan kalamazdı.

Samet Liçina, Kerimcan Durmaz’ın en yakın arkadaşlarından biri… Bir dönem Barbie’nin sevgilisi Ken’e benzemek için yaptırdığı estetik operasyonla dikkatleri üzerine çekmişti.

Doğal olarak sosyal medya fenomeni ve DJ Liçina’nın yaptığı her açıklama gündem oldu. Mesela estetik ameliyat bağımlısı olduğunu itiraf ettiğinde hayranları şaşırdı.

Ancak şaşırtıcı itirafları bir yana, aslında son derece enerjik bir insandır. Geçtiğimiz günlerde Kerimcan Durmaz’la paylaştığı yemek videosunda “Enerciiii” diye bağırmıştı ancak son Dilan Polat olaylarından sonra sesini kaybetmişti.

Samet Liçina’nın bu aralar en çok konuşulan şeyi şüphesiz saçları… Yeni saçlarını görenler çok güldü, onu teyzeye benzetti.

Saçlarına yapılan goygoylar bununla sınırlı değil. Twitter’da @uguremrebgtas isimli kullanıcı Liçina’nın fotoğrafını paylaşarak onu psikiyatrist ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu’na benzetti. Elbette bu yazıya pek çok komik tepki geldi.

bir.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11’inci.

12.

13.

14.

15.

Samet Liçina’nın durumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Çok tatlı değil mi? Buyurun yorumlara…

buyukorhanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu